Рус  |  Укр
  Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»  
 

До уваги власників об’єктів нерухомого майна, що підлягають викупу в зв’язку з будівництвом третьої лінії метрополітену у м. Харкові!

До уваги власників об’єктів нерухомого майна, що підлягають викупу в зв’язку з будівництвом третьої лінії метрополітену у м. Харкові!
2018-02-27 15:59:00

У зв’язку із будівництвом третьої лінії метрополітену в м. Харкові від станції «Метробудівників» до станції «Одеська», 21.02.2018 на сесії Харківської міської ради було прийнято рішення № 1034/18 «Про викуп земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, розміщених на них, які знаходяться у власності фізичних/юридичних осіб, для суспільних потреб».

Відповідно до вимог Закону України «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності» (далі – Закон) у п’ятиденний строк з дня прийняття вказаного рішення власникам земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що підлягають викупу, були направлені письмові повідомлення, в яких власників проінформовано, зокрема, про об'єкти викупу, їх місцезнаходження, умови викупу, права і обов'язки власника (власників) земельної ділянки, іншого нерухомого майна, що на  ній  розміщено, які виникли у зв'язку з їх викупом відповідно до закону.

Крім того, рішення Харківської міської ради № 1034/18 від 21.02.2018 та письмові повідомлення власникам були опубліковані в газеті «Слобідський край» від 24.02.2018 № 16 (22552). slob_kray_016.pdf – посилання на газету.

Звертаємо увагу власників, що відповідно до вимог Закону протягом одного місяця ви повинні надати до Харківської міської ради письмове повідомлення про надання згоди на проведення переговорів про умови викупу або відмову від такого викупу.

Харківською міською радою створено окрему гарячу лінію для звернень власників об’єктів нерухомого майна, що підлягають викупу. Телефон гарячої лінії - 725-34-34.

Просимо звертатися за вказаним телефоном у разі виникнення додаткових питань.

 

 

 

З повагою, Харківська міська рада

 

 
 
 
 
Розробка та підтримка ТОВ Студія «ВебДеко»