Рус  |  Укр
  Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»  
 

Шановні пасажири!

Шановні пасажири!
2019-02-08 17:27:00
Керівництво комунального підприємства «Харківський метрополітен» просить харків'ян і гостей міста дотримуватися Правил користування Харківським метрополітеном.

На сторінках в соціальних мережах почали масово з'являтися повідомлення, які відповідно до ст. 295 КК України є закликами до вчинення дій, що загрожують громадському порядку на об'єктах метрополітену, а саме масового безоплатного проходу через автоматичні контрольні пункти пропуску в вестибюлях станцій метрополітену. А також можуть привести до загрози безпеки руху поїздів, порушення ряду Правил користування Харківським метрополітеном, порушення майнових прав та знищення і нанесення збитків КП «Харківський метрополітен» і громаді міста Харкова.

Звертаємо вашу увагу, що метрополітен - міський пасажирський електричний транспорт, користування яким пов'язане з підвищеною небезпекою.

Пасажири повинні дбайливо ставитись до споруд, обладнання та іншого майна метрополітену, дотримуватися чистоти, громадського порядку і вимог пожежної безпеки, адже від цього безпосередньо залежить своєчасність і безпека перевезень пасажирів лініями метрополітену.
 

 
 
 
 
Розробка та підтримка ТОВ Студія «ВебДеко»