Рус  |  Укр
  Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»  
 

Шановні пасажири!

Шановні пасажири!
2020-03-12 19:34:00
КП «Харківський метрополітен» виконує заходи щодо попередження захворюваності на ГРВІ та коронавірус.
Комунальне підприємство «Харківський метрополітен» у повному обсязі забезпечує виконання організаційних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення випадків гострих респіраторних захворювань.

З цією метою на підприємстві проводиться систематичне вологе прибирання приміщень, рухомого складу, станцій, ескалаторів із застосуванням миючих, дезінфікуючих засобів.

Забезпечено щозмінний моніторинг за станом здоров’я працівників метрополітену. У разі виявлення ознак ГРВІ у працівників їх не допускають до роботи і направляють до лікувального закладу (за згодою) або додому для подальшого лікування. 

Працівники, які щоденно спілкуються з великою кількістю людей, використовують засоби індивідуального захисту та забезпечені антибактеріальними серветками на спиртовій основі.

Проводиться додатковий інструктаж з метою попередження працівників щодо обмеження відвідувань закладів та місць з великим скупченням людей, та по можливості утримання від поїздок за межі міста та України.

На об’єктах метрополітену розміщені інформаційні матеріали щодо профілактики захворюваності на ГРВІ та коронавірус COVID-19. 
 
 
 
Розробка та підтримка ТОВ Студія «ВебДеко»