Електротехніки метрополітену ремонтують обладнання тягових підстанцій

Зокрема сьогодні, 23 грудня, на тяговій підстанції Т-4 електротехнічні працівники КП «Харківський метрополітен» виконували обслуговування та ремонт електрообладнання.

Як повідомив начальник групи підстанцій служби електропостачання КП «Харківський метрополітен» Євгеній Семенікін, ця підстанція перетворює, розподіляє та передає електричну енергію рухомому складу, живить знижувальні підстанції, які в свою чергу забезпечують електроенергією станції «Індустріальна», «Тракторний завод», «ім. О.С. Масельського», «Армійська», «Палац спорту» та «Турбоатом».

«Керівництво метрополітену поставило перед нами чітке завдання – забезпечити надійне та якісне електропостачання рухомого складу електропоїздів та інших споживачів електроенергії метрополітену. Саме зараз наші працівники виконують комплекс робіт з технічного обслуговування та ремонту електрообладнання. Це необхідно для попередження, виявлення, усунення можливих несправностей та підтримки в робочому стані обладнання», - повідомив Євгеній Семенікін.

Начальник групи підстанцій служби електропостачання також підкреслив, що огляд обладнання виконується щоденно, міжремонтне обслуговування – раз на 6 місяців.

Окрім цього на даній підстанції була виконана реконструкція обладнання. Трансформатори старого типу замінили на більш екологічно чисті, пожежобезпечні та ефективні. Нове обладнання також потребує менших фінансових витрат на обслуговування.

Усього в метрополітені 48 електричних підстанцій, 5 з яких такого типу як тягова підстанція Т-4.