Інформація щодо проведення публічних заходів та фото або відеозйомок на території метрополітену

Комунальному підприємству «Харківський метрополітен» стало відомо, що деякі об’єднання громадян у найближчі дні планують проведення публічних заходів із залученням представників засобів масової інформації на території метрополітену.

У зв’язку із цим адміністрація метрополітену нагадує правила проведення публічних заходів та фото або відеозйомок на території метрополітену.

Відповідно до пункту 4.2.28. Правил користування Харківським метрополітеном пасажирам заборонено проводити публічні заходи та вести агітаційну діяльність.

Також згідно пункту 4.2.26 цих правил заборонено проводити фото-, кіно-, відеозйомку без письмового дозволу перевізника.

Вказані заходи перш за все пов’язані з міркуваннями забезпечення безпеки пасажирів під час користування Харківським метрополітеном.

Окрім цього зазначаємо, що з моменту поновлення перевезень пасажирів у метрополітені у травні цього року наше комунальне підприємство є не тільки стратегічним об’єктом, а також важливою ланкою у системі життєзабезпечення міста. Заборона на проведення фото- або відеозйомок здійснюється у цілях збереження інфраструктури та рухомого складу.