КП «Харківський метрополітен» виконує роботи з прибирання та дезінфекції станцій

На комунальному підприємстві «Харківський метрополітен» виконуються роботи з прибирання та дезінфекції станцій та миття колійних стін.

Зокрема сьогодні вночі журналісти мали змогу ознайомитися з процесом прибирання та дезінфекції на станції «Історичний музей» Салтівської лінії метрополітену. Прибирання триває від моменту закриття метрополітену для обслуговування пасажирів до безпосереднього початку руху поїздів вранці.

«До прибирання входить протирання контактних поверхонь в пасажирських приміщеннях. Це двері типу «Метро», пасажирська автоматика, автоматичні білетні каси. Далі переходимо до прибирання з використанням мийно-дезінфікуючих засобів балюстрад ескалаторів. Потім спускаємось на пасажирську платформу де виконуємо спочатку вологе прибирання вручну, після чого більш детальне миття з використанням підлогомийної техніки», - розповів заступник начальника служби руху КП «Харківський метрополітен» Віталій Гахов.

За словами Віталія Гахова, окрім цього на підприємстві існує спеціальний графік з миття колійних стін на станціях метрополітену. На кожній зі станцій виконується комплекс робіт з миття колійних стін за допомогою спеціального апарату з додаванням у воду спеціальних миючих розчинів.

У цілому роботи з приведення у належний санітарний стан станцій три рази на день виконують 60 працівників КП «Харківський метрополітен».