КП «Харківський метрополітен» виконує комплекс робіт з прибирання та дезінфекції рухомого складу

Комунальне підприємство «Харківський метрополітен» у повному обсязі забезпечує здійснення волого прибирання рухомого складу із застосуванням миючих та дезінфікуючих засобів.

Вказаний комплекс робіт здійснюється згідно з графіком заходу рухомого складу у депо. Зокрема сьогодні вночі журналісти мали змогу ознайомитися з процесом прибирання та дезінфекції у електродепо «Салтівське», яке забезпечує перевезення пасажирів на Салтівській лінії метрополітену.

За словами мийника-прибиральника рухомого складу Світлани Антимонової, перед виходом на лінію та при заході в електродепо здійснюється очищення і дезінфекція з використанням мийно-дезінфекційних засобів всіх внутрішніх поверхонь вагонів електропоїздів, поручнів, дверей вагонів з внутрішньої сторони тощо.

«У нас є спеціальний графік заходу поїздів, і після цього ми їх обробляємо. Починаючи від кабіни машиніста і до хвоста. В середньому в одному поїзді прибираємо години півтори. Дезінфікуючих засобів у нас вистачає. В ніч у нас також приходить дезінфектор, і він додатково дезінфікує у вагонах. Вранці всі вони виходять на лінію вже чисті й продезінфіковані», - розповіла Світлана Антимонова.

Аналогічні заходи застосовуються у електродепо «Московське», яке обслуговує Холодногірсько-заводську та Олексіївську лінії метрополітену.