Харківський метрополітен поновив перевезення пасажирів

Харківський метрополітен відновив роботу сьогодні, 24 травня, рівно через три місяці після початку війни.

Перші потяги зараз курсують із інтервалом руху 30 хвилин. Як повідомив журналістам Харківський міський голова Ігор Терехов, вже завтра на Холодногірсько-Заводській лінії інтервал скоротиться до 10 хвилин, а на решті гілок - до 15 хвилин.

За його словами, зараз на лінії не можна випустити більше поїздів, оскільки ворожа армія бомбила депо, і частина вагонів постраждала.

«Частина вагонів не підлягає відновленню. Шість складів різною мірою постраждали. Для деяких потрібно закуповувати скло. Є вагони із глобальними пошкодженнями», - зазначив міський голова.

Ігор Терехов подякував працівникам метро, ​​які у рекордно стислий термін запустили Харківський метрополітен, проробивши велику роботу з відновлення інфраструктури.

Він зазначив, що багато потрібно робити і зараз - прибирати, охороняти підземку, тому на підприємстві оголосили набір співробітників.

«Зараз у метро працює 1200 осіб, і вже прийшло багато людей, які хочуть працевлаштуватися», - повідомив міський голова.

Також Ігор Терехов зазначив, що у Харкові організують перевезення пасажирів від станцій метро іншими видами громадського транспорту.

Нагадаємо, що потяги у метро курсують у всіх напрямках, крім ділянки від ст. м. «Академіка Павлова» до ст. м. «Героїв праці». Крім того, ст. м. «Держпром» працює тільки як пересадковий вузол, тобто зайти на станцію і вийти з неї не можна, а можна тільки перейти на ст. м. «Університет» та навпаки. Графік роботи метрополітену для пасажирів - з 7:00 до 19:00.