Кімната історії метрополітену

Кімната історії Харківського метрополітену була заснована в 1985 році. Експозиції кімнати представлені за п'ятьма напрямками: народження світового і вітчизняного метробудування, будівництво метрополітену в Харкові, експлуатація та технічний розвиток метрополітену, соціальний розвиток, золоті імена літопису метрополітену.

Профіль кімнати історії несе історико-пізнавальний характер будівництва і розвитку метрополітену.

Підприємство проводить екскурсії на базі кімнати історії Харківського метрополітену для школярів та студентів, а також інших категорій громадян.

Експозиція кімнати історії налічує близько 500 експонатів.

 

Як запланувати відвідування кімнати історії

Відвідування кімнати історії Харківського метрополітену проводяться для організованих груп представників громадських об’єднань, учнів загальноосвітніх закладів, студентів навчальних закладів, працівників установ та організацій за попередньою домовленістю.

Екскурсії проводяться для групи від 10 до 20 осіб. Дата й час проведення екскурсії призначається працівником метрополітену по контактному телефону після отримання заявки. Для організації екскурсії до кімнати історії Харківського метрополітену необхідно надіслати заявку (завантажити) за адресою: s@metro.kharkov.ua

Екскурсії проводяться на безоплатній основі.

 

Графік роботи:

Пн. - Пт.: з 09:00 до 16:00 (перерва з 12:00 до 13:00);

Сб., Нд. та святкові дні - вихідні.

Адреса: м. Харків, вул. Різдвяна, 29 (Управління метрополітену).

Контакти:

E:mail: s@metro.kharkov.ua